Djelatnici

Razvojno pedagoška služba:

 

  • Borka Rumiha, ravnatelj; dr. sc. Tomislav Ljutić, v. d.
  • Dunja Čuljak, pedagog; Anita Malašić, pedagog (na zamjeni)
  • Štefanija Demo, zdravstveni voditelj
  • Tamara Hubeny Lučev, psiholog, savjetnik
  • Danijela Gros Popović, defektolog, savjetnik
  • dr. sc. Iva Ivanković, logoped
  • Irena Mlinarić, logoped 

 

 

Odgajatelji:

 

 

  • Mirela Balić, odgajatelj
  • Olja Baričak, odgajatelj
  • Mirka Bastijanić, odgajatelj
  • Vesna Boroš, odgajatelj
  • Mirena Einspiegel Bošnjak, odgajatelj savjetnik
  • Dea Božić, odgajatelj
  • Manda Brezović, odgajatelj
  • Diana Brtan, odgajatelj 
  • Romana Bukovac, odgajatelj
  • Goran Burai, odgajatelj
  • Sandra Bižić Ceković, odgajatelj
  • Ivana Cik, odgajatelj
  • Darija Digula, odgajatelj
  • Lidija Ferin Lanz, odgajatelj
  • Ivana Fiolić, odgajatelj
  • Marina Furlan, odgajatelj
  • Suzana Gojsević, odgajatelj
  • Andrea Gradiček, odgajatelj
  • Nina Grgić, odgajatelj

 

  • Biljana Grubić, odgajatelj
  • Kristina Halilović, odgajatelj
  • Ljiljana Jelić, odgajatelj
  • Nada Johman odgajatelj
  • Korina Klakučer, odgajatelj 
  • Marica Kocijan, odgajatelj
  • Ksenija Kranjec, odgajatelj
  • Mirjana Lukačević, odgajatelj
  • Ines Ljubej, odgajatelj
  • dr.sc. Tomislav Ljutić, defektolog
  • Sanja Markić, odgajatelj
  • Tatjana Medija, odgajatelj
  • Maja Milinković, odgajatelj
  • Jasmina Ostojić, odgajatelj
  • Martina Paša, odgajatelj
  • Ana Pavlović, odgajatelj

  • Eszter Petković, odgajatelj
  • Marija Pranjić, odgajatelj
  • Nika Prvonožac, odgajatelj
  • Petra Radić, odgajatelj
  • Katalin Svaguša, odgajatelj
  • Vesna Širanović, odgajatelj
  • Jasminka Štefčić, odgajatelj mentor
  • Slavica Trčak, odgajatelj
  • Ivana Purgar, odgajatelj
  • Amika Matanović, odgajatelj
  • Iva Cvitešić, odgajatelj
  • Marina Sučić, odgajatelj
  • Slađana Špišić, odgajatelj
  • Dorotea Cepanec, odgajatelj
  • Valentina Čičak, rehabilitator pripravnik
  • Sarah Piljek, odgajatelj, pripravnik

 

 

Administrativno-financijska služba:

 

 

  • Tomislav Tuščić, tajnik
  • Snježana Stjepić, voditelj računovodstva
  • Tanja Ljubić, administrativno-računovodstveni djelatnik
  • Krešimir Vidović, ekonom-vozač

 

 

 

Tehnička služba:

 

  • Boris Purgar, pomoćni zdravstveni djelatnik
  • Damir Benčik, pomoćni zdravstveni voditelj
  • Gordana Vuković, pomoćni zdravstveni djelatnik
  • Ivan Pisačić, domar- ložač
  • Jagodica Klarić, pralja - švelja
  • Marica Klarić, spremačica
  • Štefanija Martić, spremačica
  • Verica Vrdoljak, spremačica
  • Dragica Baotić, spremačica
  • Sanja Mikelić, spremačica
  • Anita Žuljić Đurić, pomoćni zdravstveni djelatnik
  • Gordana Vidović Vodošek, spremačica

 

 

Kuhinja:

 

  • Ana Pejković, glavna kuharica
  • Ljiljana Marić, kuharica
  • Mario Šedlbauer, kuhar
  • Verica Špiljak, pomoćna kuharica servirka
  • Ana Mišić, pomoćna kuharica servirka

 


Ispiši stranicu